01. 02. 2023

Ciara TP vnovič najboljša v Trstu

Slovenci na Montebellu

Ciara TP je po odlični lanski sezoni tudi letošnjo začela odlično. (Foto: Ippodromo Montebello)

Zadnji januarski dan so na tržaškem Montebellu potekale četrte letošnje dirke. Na njih je nastopilo tudi sedem slovenskih predstavnikov, najbolje pa se je odrezala 5-letna Ciara TP (Legendary Lover K - Cala), ki je upravičila vlogo favoritke in z voznikom Paolom Scamardello slavila s časom 1:18,3 na 2080 metrov s štartom iz obrata.

V isti dirki je drugo mesto osvojil Indi KP lastnika Andreja Marinška, četrta pa je bila Under Presure z Markom Slavičem, sicer pa v lasti Forne d.o.o.

Med ostalimi našimi se je izkazal tudi 10-letni veteran Udar's z Romanom Jerovškom, ki je osvojil tretje mesto, takoj za njim je pa dirko kategorije F končala Jagodičeva Fylena d'Isques, ki je z voznikom Fernandom Pisacanejem vodila pretežni del dirke.

Rezultati celotnega dneva: TUKAJ.